Dzisiaj jest: 18.6.2024, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
WYBIERZ JĘZYK

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 8 Wywiad z Sylwią Kubik

Dodano: 2 lata temu Czytane: 137 Autor:
Redakcja poleca!

Sylwia Kubik to autorka powieści obyczajowych, która jest mieszkanką wsi na Powiślu i kocha miejscowe zabytki oraz krajobrazy, a od teraz wspiera akcję #PożyczPrzeczytajPoleć.

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 8 Wywiad z Sylwią Kubik
W tym odcinku rozmawiamy o czytelnictwie wśród dorosłych, ale również wśród młodzieży, bo z moim gościem, oprócz pisania, łączy mnie też praca zawodowa. 

Sylwia przyznała, że bardzo chętnie czyta opinie o swoich książkach, by wiedzieć, w jakim kierunku dalej iść. Dzięki temu może się rozwijać i tworzyć coraz ciekawsze historie.
Pisarka kieruje też apel do bibliotekarzy, którzy tak pięknie promują polską literaturę, by informowali Czytelników o akcji #PożyczPrzeczytajPoleć i o tym, ile dla pisarzy znaczy każda opinia napisana i pozostawiona w sieci. Porównała to do kamyków wrzucanych do wody, na której powstają kolejne kręgi.
 
 
Jeśli więc kochasz książki i chcesz dorzucić choćby niewielki kamyczek do akcji #PożyczPrzeczytajPoleć, napisz opinię o książce, którą ostatnio przeczytałeś i która przypadła ci do gustu.
Źródło: https://anetakrasinska.blogspot.com/2022/07/pozyczprzeczytajpolec-odc-8-wywiad-z.html
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.