Dzisiaj jest: 18.6.2024, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
WYBIERZ JĘZYK

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 7 Wywiad z Anitą Scharmach

Dodano: 2 lata temu Czytane: 145 Autor:
Redakcja poleca!

Kolejna autorka powieści dołącza do akcji #PożyczPrzeczytajPoleć, by promować ideę czytelnictwa. Anita Scharmach zachęca do zamieszczania w sieci swoich odczuć po przeczytaniu książek.

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 7 Wywiad z Anitą Scharmach
Anita Scharmach w swoich powieściach przemyca miłość do Kaszub, a jej utwory są mieszanką komedii i romansu z nutką dramatyzmu.

Anita przyznała, że chętnie angażuje się w akcje promujące czytelnictwo, gdyż uważa, że to świetna alternatywa dla kradzieży plików w sieci. Każdy może pójść do biblioteki i wypożyczyć książkę. A gdy już ją przeczyta i uzna, że warta jest tego, by poznali ją inni, może napisać kilka zdań, by dowiedział się o niej świat. Marketing szeptany wciąż ma potencjał, a idealnym narzędziem jest tu internet i powstające jak grzyby po deszczu nowe portale literackie. 
 

Jeżeli zgadzacie się z Anitą, to udostępnijcie ten post w swoich Social Mediach, bo dotarł do jak największej liczby odbiorców. Bo w końcu im nas więcej, tym lepiej :)

Wywiady z autorami książek, którzy dołączyli do akcji:
Źródło: https://anetakrasinska.blogspot.com/2022/07/pozyczprzeczytajpolec-odc-7-wywiad-z.html
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.