Dzisiaj jest: 16.7.2024, imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli
WYBIERZ JĘZYK
Mam na imię Agnieszka, mam 37 lat.
Odkąd tylko pamiętam uwielbiam czytać książki. Nadszedł jednak moment, kiedy poczułam że chcę dzielić się miłością do nich z innymi miłośnikami słowa pisanego. Dlatego zdecydowałam się na zsłożenie bloga Kocie czytanie oraz publikowanie recenzji na Portalu Warszawskie Ogłoszenia. To jest właśnie taki mój mały zakątek internetu, w którym czuję się najlepiej. Moje recenzje nie są jednak w żaden sposób profesjonalne. To, czym chcę się z Wami podzielić, to wyłącznie moje subiektywne odczucia i wrażenia na temat książek, które czytam. Jako że z zawodu i zamiłowania jestem psychologiem, uwielbiam czytać tytuły, które skłaniają do refleksji i przemyśleń oraz  na długo zapadają w pamięci czytelnika.Siegam głównie po literaturę faktu z cyklu „Pisane przez życie”. Nie stronię również od kryminału, thrillera  literatury współczesnej i obyczajowej.
Zapraszam Serdecznie do moich tekstów...
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.